Kā spēlēt risku tiešsaistē: 8 soļi (ar attēliem)

Satura rādītājs:

Anonim

Riska spēlēšana mājās ar draugiem var būt diezgan jautra, taču Risk spēlēšana tiešsaistē ir ļoti atšķirīga pieredze, kas piedāvā savu atlīdzību. Šeit ir daži soļi, lai pārliecinātos, ka esat uzvaras ceļā.

Soļi

Spēlējiet risku tiešsaistē 1. darbība

1. solis. Pārliecinieties, ka vispirms zināt, kā spēlēt spēli Risk

Šis wikihow raksts palīdzēs jums sākt darbu.

Spēlējiet risku tiešsaistē 2. darbība

2. solis. Pārliecinieties, ka esat informēts par laika saistībām

Spēlēšanas risks tiešsaistē parasti ietver vienu vai divus pagriezienus dienā, apmēram 3–10 minūtes. Ja 24 stundas nevarat piekļūt internetam, jūs, visticamāk, izlaidīsit pagriezienus, kā rezultātā citi spēlētāji zaudēs un neapmierinās.

Spēlējiet risku tiešsaistē 3. darbība

3. solis. Izvēlieties tiešsaistes riska vietni, kurā reģistrēties

Ir pieejami vairāk nekā duci riska spēļu vietņu, un tās visas atšķiras pēc kvalitātes un pieredzes. Tiešsaistes riska vietņu atsauksmes un vērtējumus varat atrast vietnē Play Risk Online

Spēlējiet risku tiešsaistē, 4. darbība

4. solis. Pārliecinieties, vai varat saņemt paziņojumus par pagriezieniem

Lielākā daļa vietņu jums paziņos pa e -pastu, kad pienāks jūsu kārta. Pārliecinieties, ka šie e -pasta ziņojumi netiek nosūtīti uz jūsu surogātpasta mapi. Var būt arī citas pagriezienu paziņošanas metodes, piemēram, RSS vai pārlūkprogrammas spraudņi.

Spēlējiet risku tiešsaistē, 5. darbība

Solis 5. Pievienojieties spēlei ar vienkāršiem iestatījumiem

Vislabāk ir sākt ar pamata riska karti un ar spēles iestatījumiem, kas ir līdzīgi tam, ar ko esat spēlējis iepriekš. Parasti tā ir secīga spēle, blakus nocietinājumi un eskalācijas kārtis.

Spēlējiet risku tiešsaistē, 6. darbība

6. solis. Pagriezieties un izklaidējieties

Pārliecinieties, ka nelieciet citiem ilgi gaidīt un izbaudiet sevi. Laipni lūdzam citus spēlētājus tērzēšanā.

Spēlējiet risku tiešsaistē, 7. darbība

7. solis. Izmantojiet dīkstāvi, lai izpētītu vietni un noteikumus

Dažādām vietnēm ir atšķirīgi noteikumi un kopienas, kas var uzlabot jūsu pieredzi un palīdzēt jums spēlēt labāk. Ieteicams izmantot pārtraukumu starp pagriezieniem, lai izpētītu vietnes piedāvāto.

Spēlējiet risku tiešsaistē, 8. darbība

8. solis. Turieties tur

Dažreiz šķiet, ka spēles var turpināties mūžīgi. Turpiniet rīkoties un, ja vēlaties vairāk darbību, pievienojieties vairākām spēlēm. Jo vairāk spēlējat, jo vairāk cilvēku satiksit, lai būtu draugi un spēlētu.

Video - izmantojot šo pakalpojumu, daļa informācijas var tikt kopīgota ar pakalpojumu YouTube

Padomi

• Dažās vietnēs tiek piedāvāta dubultspēle, kas var palīdzēt jaunam spēlētājam apgūt virves ar pieredzējušāku spēlētāju viņu pusē.
  • Dažreiz pastāv sistēmas vai organizācijas, kas palīdz jaunajiem spēlētājiem.
  • Nebaidieties publicēt forumos vai citās kopienas funkcijās.